Товариський матч із командою Університетського коледжу

03 квітня 2019 року  збірна команда з футболу Київського університету імені Бориса Грінченка провела товариський матч із командою Університетського коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка, в якому перемогла з рахунком 4:0.

Перший тайм можна розділити на дві частини. Стартові 20 хвилин відзначалися динамічною грою, де гості тримали м'яч.

У другому таймі рахунок у матчі був відкритий Никоненко Владом на 50-й хв. зустрічі, і вже  через 2 хвилини, після помилки захисників, Влад відправив другий м'яч у ворота суперників. Згодом, на 70-й хв., після вдалої передачі, атака нашої команди закінчилась третім точним ударом по воротах Никоненко Владом!

На 82-й хвилині зустрічі Жуков Данило реалізував пенальті та остаточно затвердив перемогу!