Вибори голови Наукового товариства факультету

01 листопада 2019 року відбулися щорічні вибори голови Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Факультету.

Тіптюк Юлія, чинний голова Наукового товариства Факультету, представила звіт роботи товариства за 2018-2019 н.р., а кандидати на виборні посади голови, заступника голови Наукового товариства Факультету представили свої презентації з перспективними планами діяльності.

За підсумками таємного голосування головою Наукового товариства Факультету здоров‘я, фізичного виховання і спорту стала Мельник Вікторія – студентка 3 курсу спеціальності «227 Фізична терапія, ерготерапія», а заступником голови – Яцевський Богдан, студент 3 курсу спеціальності «227 Фізична терапія, ерготерапія».

ВІТАЄМО з обранням, бажаємо наснаги та плідної співпраці на благо нашого Факультету та Університету!