Участь у практичному семінарі "Стеноз хребтового каналу: тактика ведення пацієнтів"

13 листопада 2019 року студенти 5 курсу спеціальності «227 Фізична терапія, ерготерапія» взяли участь у практичному семінарі "Стеноз хребтового каналу: тактика ведення пацієнтів", який проходив на базі поліклініки ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України". Семінар проводив - Фіщенко Яків Віталійович, д.м.н., провідний науковий співробітник відділення хірургії хребта зі спінальним (нейрохірургічним) центром ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України".

На семінарі магістри дізналась про стеноз хребтового каналу, причини його виникнення, основну симптоматику та методи лікування. Було виокремлено головні засоби фізичної реабілітації, які застосовують при даній патології, а саме: аеробні вправи, флексійні вправи, ходьба, вправи на координацію та баланс, використання поперекового напівжорсткого ортезу, апаратна фізіотерапія (електростимуляція, магнітотерапія, УЗТ).

gnghg15