Профорієнтаційні заходи

21 листопада 2019 р. завідувач кафедри фізичного виховання і педагогіки спорту Ясько Л.В. відвідала Відкритий Кубок Ірпінського ліцею № 3 із міні гандболу серед дівчат.

Присутнім на змаганнях керівникам спортивних шкіл, тренерам та вчителям фізичної культури було надано інформацію щодо можливостей вступу та навчання учнів  в Київському університеті імені Бориса Грінченка. В турнірі приймали участь представники команд ДЮСШ «Стрімкий м’яч» (м. Київ), ДЮСШ №2 (м. Київ), Ліцею №3 (м. Ірпінь), ЗЗСО №230 (м. Київ), ЗОШ смт Клавдієво. Тренери команд - висококваліфіковані спортсмени та вчителі-методисти серед яких переможці конкурсу «Вчитель року». З керівництвом  ДЮСШ «Стрімкий м’яч» (м. Київ) та присутніми тренерами і вчителями визначено можливості співпраці.