Виїзні заняття з дисциплін "Стройова, вогнева і тактична підготовка" та "Прикладна фізична підготовка і самооборона"

22 листопада 2019 р. для студентів 2 та 3 курсу спеціальності «Фізична культура і спорт» (спеціалізація "Захист вітчизни") відбулися виїзні заняття з дисциплін "Стройова, вогнева і тактична підготовка" та "Прикладна фізична підготовка і самооборона" під керівництвом старшого викладача кафедри Ніканорова К.М.

Заняття проведені на базі військової кафедри НУБІП. Під час практичного заняття студенти отримали навички стрільби з пістолета та малокаліберної гвинтівки, ознайомились з бойовою технікою сухопутних військ України, прийняли участь у майстер-класі з формування навичок безпеки життєдіяльності в екстремальних умовах. Модератор майстер-класу - заступник начальника військової кафедри НУБІП, кандидат технічних наук, полковник Андрієвський А.П. Заняття відвідала завідувач кафедри фізичного виховання і педагогіки спорту Ясько Л.В.

hyt hty
jy5j thn6