Виїзне заняття з дисципліни «Екологічний туризм»

10 грудня 2019 р. для студентів 3 курсу групи ФВб-1-17-4.0д та ФВб-2-17-4.0д освітньої програми «Фізичне виховання» відбулося виїзне заняття з дисципліни «Екологічний туризм» (викладачі Головач Інна Іванівна, Рудєв Ігор Миколайович). Студенти відвідали виробничо-заготівельне підприємство «Київміськвторресурси», яке проводить роботу по впровадженню роздільного збору побутових відходів у столичних навчальних закладах.

Сортування здійснюється на такі категорії: склобій, пластмаса, поліетиленова плівка та упаковка (кульки, пакети), ПЕТФ-пляшки (тара з побутової хімії), алюмінієві баночки, макулатура, текстиль, зношені шини, пошкоджені дерев’яні піддони. При цьому суттєво зменшуються обсяги вивезення відходів на полігон. Студенти також відвідали музей на території підприємства, де ознайомилися з раритетними експонатами.