Інформаційний день Програми Еразмус+

Інформаційний день Програми Еразмус+ з академічної мобільності (18.11.2016, м.Київ) відвідала заступник декана з наукової роботи та менеджменту міжнародних проектів Факультету здоров'я, фізичного виховання і спорту Поляничко Олена Миколаївна.

Еразмус+ - програма Європейського Союзу у сфері освіти, професійної підготовки, молоді та спорту на період 2014-2020 рр. пропонує студентам, викладачам і адміністративному персоналу вищих навчальних закладів України та всього світу можливості отримати стипендії та гранти для навчання, підвищення кваліфікації, проведення досліджень.
Програма академічної мобільності відкрита для бакалаврів (з 2 курсу), магістрів, аспірантів. Кандидати і доктори наук, а також інші дослідники можуть подати заявку на проведення досліджень за програмами MarieSklodowska-Curie, що є частиною програми наукових досліджень та інновацій Європейського Союзу HORIZON 2020.