Участь в обговоренні стандарту освітньої галузі «Соціальна і здоров’язбережувальна»

24 лютого 2020 року на Факультеті педагогіки і психології НПУ імені М.П. Драгоманова із залученням представників МОЗ України, Національної академії педагогічних наук України, громадських організацій та фахівців випускових кафедр МОН України було проведено обговорення стандарту освітньої галузі «Соціальна і здоров’язбережувальна» для Нової української школи.

Концепція Нової української школи (НУШ) визначає підготовку вчителів одним із найбільш важливих чинників упровадження компетентнісного навчання. Особливості превентивної освіти потребують особливого підходу до підвищення кваліфікації педагогічних працівників за двома освітніми галузями «Здоров’я і фізична культура» та «Соціальна і здоров’язбережувальна».

Викладачі Київського університету імені Бориса Грінченка Тимчик О.В. (Факультет здоров'я, фізичного виховання і спорту) та Мойсак О.Д. (Педагогічний інститут) були присутніми на заході та взяли активну участь в обговоренні відповідного стандарту освітньої галузі.