Святкування Міжнародного дня студентів

17 листопада 2016 року в рамках Міжнародного дня студентів відбувся студентський театралізований шоу-проект першокурсників «Ось ми які!»-2016.

Обрана концепція мистецького проекту органічно поєднала 10 яскравих та креативних презентацій у єдине ціле – «Студентські увертюри до буденної культури».

Шалений драйв, надпотужна енергетика та молодіжний запал десяти команд огортали кожного присутнього у залі та дарували усім надзвичайно позитивні емоції. Загальна атмосфера свята, натхнений настрій, оригінальність студентських виступів та несподівані рішення – ось такі ознаки цьогорічної шоу-презентації.

По закінченню, всі колективи-учасники отримали Дипломи, солодкі подарунки та бурхливі оплески глядачів. І, як завжди, у фіналі – спільне виконання Гімну Університету.

Також з нагоди Міжнародного дня студентів ректор Університету - Віктор Огнев’юк нагородив студентський актив за особливі досягнення у навчанні, науковій, соціально-гуманітарній, культурно-мистецькій та волонтерській діяльності.