XV літня Універсіада м. Києва з плавання

05 березня 2020 року в спортивному комплексі Київського національного університету будівництва і архітектури пройшли змагання в рамках XV літньої Універсіади м. Києва з плавання серед студентів закладів вищої освіти. У змаганнях були представлені 10 ЗВО м. Києва.

У складі збірної команди Київського університету імені Бориса Грінченка взяли участь у змаганнях студенти: Сущенко Віталій, Коляда Назар, Пастушенко Владислав, Мазуренко Валерій, Клімова Марія, Клімова Олександра, Кудря Катерина, Сілівончик Анастасія, Тіптюк Юлія (Факультет здоров’я, фізичного виховання і спорту) та Дударенко Богдан, Славинський Станіслав (Історико-філософський факультет).

Призерами змагань стали:

• Клімова Марія (ТДб-1-18-4.0д) – ІІ місце на дистанції 50 м. брас (37.13);
  • Клімова Марія (ТДб-1-18-4.0д) – ІІ місце на дистанції 50 м. на спині (33.39);
  • Клімова Олександра (ТДб-1-18-4.0д) – ІІ місце на дистанції 50 м. батерфляй (31.97);
  • Дударенко Богдан (Мб 1-17-4,0 д) – ІІ місце на дистанції 50 м. на спині (28.31).

Вітаємо наших учасників змагань!