Дистанційні заняття з навчальної дисципліни «Фізичне виховання»

Освітній процес на Факультеті здоров’я, фізичного виховання і спорту під час карантину проходить в дистанційному форматі. Більшість навчальних дисциплін забезпечена електронними навчальними курсами в LMS Moodle. Також додатково використовуються інші сервіси та онлайн платформи для організації відео занять.

Практичні заняття з навчальної дисципліни «Фізичне виховання» проводяться у форматі відео-уроків з виконання комплексу фізичних вправ у домашніх умовах. Викладачі та студенти створюють навчальні тренувальні комплекси фізичних вправ на розвиток фізичних якостей, вправ для початківців, вправ на різні групи м’язів, оздоровчих вправ тощо. Зокрема, старший викладач кафедри спорту та фітнесу, тренер фітнес-центру "Фактура", презентер міжнародних фітнес-конвенцій, фітнес-експерт каналів 1+1 та СТБ  - Літвінова Ксенія  Юріївна представила студентам 1 курсу комплекс вправ для виконання, на прикладі якого вони мають розробити власний комплекс вправ ранкової гігієнічної гімнастики.

Комплекс вправ для підвищення рухової активності від Іллі Моложаннікова, студента 4 курсу групи ФВб-2-16-4.0д