Освітній процес в умовах карантину

Викладачі кафедри фізичного виховання і педагогіки спорту готові до виклику, спричиненого змінами умов освітнього процесу під час карантину. Наші студенти мають доступ до структурованого презентаційного матеріалу, лекцій, спеціально підібраних за темами додаткових джерел інформації, виконують завдання і надсилають на перевірку.

Викладачі взяли на себе відповідальність за якість освітнього процесу і мотивацію студентів до нових реалій навчання, ведуть консультації у доступному  і зручному технічному режимі, а розроблені електронні навчальні курси дозволили підтримувати комунікації зі студентами на належному рівні.

Науково-педагогічний склад кафедри фізичного виховання і педагогіки спорту Київського університету  імені Бориса Грінченка пишається своїми студентами і підтримує їхнє прагнення до навчання, наполегливість і відповідальність!