Вітаємо випускників-бакалаврів 2020 року Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту!

30 червня 2020 р. відбулись онлайн-урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам першого (бакалаврського) освітнього рівня спеціальностей  «017 Фізична культура і спорт» та  «227 Фізична реабілітація».

Випускників привітали: Лопатенко Г.О., декан Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент; Ясько Л.В., завідувач кафедри фізичного виховання і педагогіки спорту, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент; Савченко Валентин Михайлович, завідувач кафедри фізичної реабілітації та біокінезіології, доктор медичних наук, професор.

Щиро вітаємо випускників та бажаємо їм наснаги, творчості, креативності, здійснення мрій та професійних успіхів!

"