Участь у вебінарі «Підвищення ефективності використання ЕНК»

15 вересня 2020 року викладачі Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту (Іващенко С.М., Неведомська Є.О., Тимчик О.В., Волощенко Ю.М.) та помічник декана з ІКТ (Пилипченко Н.М.) взяли участь у вебінарі «Підвищення ефективності використання ЕНК», організованому НДЛ інформатизації освіти. Мета вебінару - підвищення ефективності використання ЕНК та удосконалення індивідуальних цифрових навичок.

Модератори вебінару Василенко Світлана Василівна та Варченко Лілія Олександрівна висвітлила такі питання:

• способи відображення структури ЕНК;
  • режим роботи з групами;
  • налаштування типів відповідей у ресурсі Завдання;
  • як зазначити терміни виконання завдань;
  • як призначити в одному ресурсі різні терміни проходження лекцій, виконання завдань, тестів студентами різних академічних груп;
  • надання коментарів при перевірці завдань.

Під час вебінару було надано можливість кожному присутньому перевірити власні практичні навички.

Дякуємо організаторам вебінару за можливість подальшого підвищення ефективності використання ЕНК!