День першої медичної допомоги

День першої медичної допомоги відзначають у світі 12 вересня. Представники Товариства Червоного Хреста України проводили під стінами КМДА захід під назвою "Адаптація проведення тренінгів із першої допомоги під час пандемії". У центрі столиці зібралося понад пів сотні людей, серед яких були експерти, які давали майстер-клас - це представники Червоного Хреста, патрульної поліції та пожежної служби. Такий захід вони проводять вже в третє. Товариство Червоного Хреста влаштували флешмоб з серцево-легеневої реанімації.

На спеціальних манекенах волонтери синхронно під музику реанімувати 20 манекенів. Серед учасників заходу і флешмобу були студенти Факультету здоров'я, фізичного виховання і спорту групи  ФТЕб-1-19-4.0д (Гнатюк Світлана, Мура Аліна, Холод Богдана, Плужник Анна, Дяченко Вероніка, Гнатюк Світлана, Максимова Анна, Хмельницький Лев),  групи ФіРб-1-19-4.0д (Краченко Дарья), групи ТДб-1-19-4.0д (Кудря Катерина), групи ФТЕб-1-18-4.0д (Нутріхіна Марія, Турченяк Валерія), групи ФТЕб-1-18-4.0д (Запорожець Даша), Група ТДб-1-18-4.0д (Запорожець Даша), (Чирва Аміна),  групи ФТЕб-1-17-4.0д  (Євтушенко Ярослав). Студенти позитивно відгукнулися про отриманий досвід та співпрацю між Факультетом і Товариством Червоного Хреста.

.