22 жовтня 2020 року відбулися Збори делегатів Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту Київського університету імені Бориса Грінченка.

На Зборах було представлено звіт про діяльність Наукового товариства за 2020 рік; обрано голову Наукового товариства -  Коханську Софію, аспірантку 2-го року навчання кафедри фізичного виховання і педагогіки спорту, та заступника голови - Яцевського Богдана, студента IV курсу групи ФТЕб-1-17-4.0д. Також відзначено активних членів Наукового товариства Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту та нагороджено дипломами за 3 місце у квесті «Київ – моя столиця: прогулянки містом Бориса Грінченка»: Дзюбу Олександру, студентку 1 курсу  групи ФіРб-1-20-4.0д; Клітинську Ларису, студентку 1 курсу  групи ФіРб-1-20-4.0д; Гапченко Андрія, студента 1 курсу  групи ФТеб-1-20-4.0д.

Бажаємо молодим науковцям плідної праці та натхнення!