Всеукраїнський Форум "Надія на життя"

01 грудня 2016 р. відбувся Всеукраїнський Форум "Надія на життя" представників реабілітаційної галузі України.

Завідувач кафедри фізичної реабілітації та біокінезіології Бісмак Олена Василівна та заступник декана з наукової роботи та менеджменту міжнародних проектів, доцент кафедри спортивної підготовки Поляничко Олена Миколаївна прийняли активну участь у сфокусованому обговоренні актуальних питань реабілітології та способів стратегії галузі у форматі "Світового кафе". Це перша в Україні платформа для обговорення головних питань та визначення стратегії розвитку реабілітаційної галузі в Україні. Тема Форуму: "Медична, фізична, психологічна та соціальна реабілітація в Україні. Виклики ХХІ століття".