Участь у краєзнавчо-патріотичному квесті «Київ епохи незалежності»

26 листопада 2020 р. студенти Факультету здоров'я, фізичного виховання і спорту взяли участь у краєзнавчо-патріотичному квесті "Київ епохи незалежності", організованому Навчально-виробничою майстернею тележурналістики «А-студія» Київського університету імені Бориса Грінченка.

Учасниками стали:

• студенти 3 курсу ФЗФВС освітньої програми Фізичне виховання (Фесенко Кристина, Захарова Діана, Бондаренко Анастасія, Щербина Павло, Бежан Юлія);
  • студенти 4 курсу ФЗФВС освітньої програми Фізичне виховання (Кіпчук Антоній, Логвінов Евген, Кучеренко Руслан);
  • студентка 2 курсу ФІТУ освітньої програми  Комп᾽ютерні науки (Слободчук Юля);
  • студентка 1 курсу Фахового коледжу «Універсум» освітньої програми Дизайн (Демська Дар'я).

Учасники досліджували різні локації, шукали відповіді на питання і дивилися на Київ зовсім іншим поглядом, ніж звикли; всі отримали нові знання і багато позитивних емоцій!