Конкурс стипендій. Презентація стипендіальної програми «Завтра.UA»

02 грудня 2020 р. Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту Київського університету імені Бориса Грінченка організував презентацію стипендіальної програми «Завтра.UA» від Фонду Пінчука.

До 18 грудня 2020 р. студенти 3-6 курсів можуть податися на конкурс стипендій. На презентації поговорили про можливості, які дає програма (а це не тільки стипендія, а  й проєкти, волонтерства, стажування, тренінги і велика кагорта друзів).

З деталями бажаючі можуть ознайомитися за посиланням https://www.zavtra.in.ua/.

Якщо є питання або думаєте над тим, як подати роботу звертайтеся за консультацією до Людмили Петрухан-Щербакової (стипендіатка 2008-2009 н.р., викладач Київського університету імені Бориса Грінченка, тренер, фасилітатор) за електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Презентація стипендіальної програми «Завтра.UA»