Гра «Життєпис», присвячена життю і творчості Бориса Грінченка

09-10 грудня 2020 р. на Факультеті здоров'я, фізичного виховання і спорту серед студентів була проведена гра "ЖИТТЄПИС", присвячена життю і творчості Бориса Дмитровича Грінченка.

Учасники та учасниці відповідали на питання, відгадували зашифровані слова, писали вірші зі словами з грінченківського словника та читали твори Бориса Дмитровича.

"Старі воїни" - група ФіРб-1-18-4.0д (Середа Дмитро,  Котик Анастасія, Семчук Олена) - Переможці в номінації «Експертна думка»

Сяю я, як ті зірки,

яких сягнути важко нам.

Екзамен пишу повна сил.

Ти спитаєш "як?",

Адже на екзамені

Я, як той авряк.

"Діти Грінченка" -  група ФВб-1-19-04.д (Поповіченко Владислав, Анастасія Сердюк, Катерина Шабетя, Полозун Святослав) - Переможці в номінації «Найкреативніша команда»

Дід півторак

підбармакував отак,

як правдиво

гордо говорило диво.

"Вартові" - група ФіРб1-20-4.0д (Дзюба Олександра, Коцупал Анастасія, Дзюба Анастасія, Ільєков Олександр, Вадим Галуцький) - Переможці в номінації «Творчий підхід»

Якось замислився тіснак,

Що в житті його не так.

Завжди ж він цього хотів!

Магніт єдиний дух манив.

Тепла в житті не вистачало,

Підтримки й любові йому було мало.

«Бірюзові спортсмени» - група ФВб-1-20-4.0д (Клітинська Лариса, Котляревська Анна, Меланченко Богдан) - 1 місце, Переможці в номінації «Знавці життєвого та творчого шляху Бориса Грінченка»

Давним-давно по лабіринту щастя,

Неспішною медовою ходою

Богиня йшла овіяти росою

Своєю незбагненною красою Світ наш!