Зустріч в рамках проєкту «Спорт для життя»

20 січня 2021 р. відбулася перша зустріч в рамках проєкту "Спорт для життя". На цій зустрічі відбулося знайомство між студентами, викладачами та вихованцями КЗО "Навчально-реабілітаційний центр "Горлиця" ДОР. У процесі розмови учасники зустрічі  домовилися про наступні теми для спілкування та майстер-класів і запланували дати. В кінці онлайн-зустрічі всі учасники зробили руханку, яка дозволяє розім'яти спину після онлайн навчання.

Інформація про проєкт: організований Факультетом здоров'я, фізичного виховання і спорту у партнерстві із  Благодійною організацією «Благодійний фонд «ДАРУЄМО РАДІСТЬ»». Метою проекту є популяризація спорту та здорового способу життя серед учнів освітніх закладів інтернатного типу.

Координатори проєкту та учасники проєкту:

1. Петрова Наталя Вікторівна, Петрухан-Щербакова Людмила Юріївна - Факультет здоров'я, фізичного виховання і спору.

2.  Дерипаско Анастасія Борисівна -  Благодійна організація «Благодійний фонд «ДАРУЄМО РАДІСТЬ»»

3. Студенти:

Алєксєєв Валентин В`ячеславович (група ТДб-1-19-4.0д),

Стретович Олександра Максимівна  (група ФіРб-1-19-4.0 д),

Баранчук Богдан Олександрович  (група ТДб-1-19-4.0д),

Кудря Катерина Олексіївна (група ТДб-1-19-4.0д).