Участь аспірантів у публічному захисті дисертаційних робіт

У ході вивчення дисципліни «Методологія підготовки дисертаційної роботи у галузі фізичного виховання і спорту: Інформаційний пошук і робота з друкованими та електронними джерелами. Методологія написання наукових текстів» аспірантки першого року навчання Комоцька О.С. та Каюн О.В. взяли участь у процедурі публічного захисту дисертаційних робіт на здобуття наукового ступеня кандидата наук:

11.02.2021 р. Сергієнка В.П. на тему: «Особливості психофізичного та соціального розвитку молодших школярів в умовах спеціально організованої позашкільної рухової активності» та 02.03.2021 р. Дєдух М.О. на тему: «Гендерний підхід до формування індивідуальної фізичної культури учнівської молоді у процесі фізичного виховання».