Онлайн-зустріч «В здоровому тілі – здоровий дух»

07 квітня 2021 р. студенти кафедри спорту та фітнесу разом зі світовою спільнотою відзначили World Health Day або Всесвітній день здоров’я! На онлайн-зустрічі «В здоровому тілі – здоровий дух» жваво обговорювалось головне гасло 2021 року «Будуємо більш справедливий і здоровий світ»,

в дискусії не оминули важливі питання сьогодення, які стосуються запобіганню поширення коронавірусної хвороби (COVID-19), ознайомились з інформацією на сайті ВООЗ щодо надзвичайних ситуацій у галузі охорони здоров’я у всьому Світі, пройшли тестування на тему: «Наскільки здоровий спосіб життя ви ведете?». Головним гаслом зустрічі 2021 було: «Будьте здорові, та бережіть себе». Захід проводила доцент кафедри Поляничко О.М.