Участь у методичному семінарі «Проблема булінгу: кроки до вирішення»

12 квітня 2021 року викладач кафедри фізичної реабілітації та біокінезіології Євгенія Олексіївна Неведомська взяла участь у методичному семінарі «Проблема булінгу: кроки до вирішення».

Мета семінару – підняти проблему булінгу в університетському середовищі, ознайомити з видами булінгу, їхніми причинами та кроками його подолання.

Спікер семінару Марина Василівна Репка, викладач Циклової Комісії з педагогічної освіти Університетського коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка висвітлила такі питання:

• поняття булінгу, його види та прояви;
  • типові ознаки булінгу;
  • чинники булінгу;
  • хто може бути жертвою, хто агресором, а хто спостерігачем під час булінгу.

Після теоретичного блоку було практичне опрацювання історій «Булінг в освітньому середовищі», жваве обговорення цих ситуацій та найголовніше – як допомогти тим, хто став жертвою булінгу.

Після дискусії було узагальнено питання, як уникнути булінгу і куди звертатися за означеної проблеми.

Дякуємо організаторам семінару та спікеру Марині Василівні за підняття актуальної проблеми та шляхи її розв’язання.