Участь у вебінарі «Грижа міжхребцевого диска: що робити з пацієнтом? Алгоритм дій та вибір терапії»

28 квітня 2021 року викладачі кафедри фізичної реабілітації та біокінезіології Тимчик Олеся Володимирівна, Харченко Галина Дмитрівна, Євгенія Олексіївна Неведомська та студенти 1-4 курсів (академічних груп ФТЕб-1-20-4.0д, ФТЕб-1-19-4.0д, ФТЕб-1-18-4.0д, ФТЕб-1-17-4.0д) взяли участь у вебінарі «ГРИЖА МІЖХРЕБЦЕВОГО ДИСКА: ЩО РОБИТИ З ПАЦІЄНТОМ? АЛГОРИТМ ДІЙ ТА ВИБІР ТЕРАПІЇ», який провів професор Яків Фіщенко, практикуючий лікар Інституту травматології та ортопедії НАМН України.

Дуже вдячні лікарю Якову Фищенку за цікаво проведену лекцію, за професіоналізм та лікарську самовідданість!

Щиро дякуємо Українській асоціації ендоскопічної хірургії хребта за можливість наших студентів – майбутніх фізичних терапевтів і викладачів кафедри фізичної реабілітації та біокінезіології долучитися до пізнання таких актуальних тем.