Конкурс проектів і сценаріїв «Best of the best»

Зовсім скоро наш Факультет святкує 5 років з дня заснування. Напередодні студенти в рамках дисципліни  "Організація спортивно-масових заходів" (викладач: Омельченко Тетяна Григорівна) вирішили організувати конкурс проектів і сценаріїв зі спортивною складовою "Best of the best".

В якості журі конкурсу виступили:
1. Зінаїда Невзлін,  режисер, педагог, засновниця театру- студії "Мадемуазель" (Ізраїль).

2. Станіслав Гнутов, засновник Громадської організації "Громадське дитяче інтернет-телебачення і радіо "Веселка ТВ", координатор культурно-мистецьких проектів для дітей і молоді (Київ).

3. Інна Головач,  кандидат наук з фізичного виховання і спорту, старший викладач кафедри фізичного виховання і педагогіки спорту Факультету здоров'я, фізичного виховання і спорту (Київ).

4. Петрухан-Щербакова Людмила, заступник декана з науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи Факультету здоров'я, фізичного виховання і спорту (Київ).

Переможці у конкурсі проектів та сценаріїв спортивних змагань "Best of the best":

1 місце - Пасічник Данило Петрович, Шумський Володимир Сергійович. Група ФіРб-1-19-4.0д, назва проекту "День народження Факультету".

2 місце - Білько Аліна Василівна, Андрюшко Ірина Олександрівна. Група ФіРб-1-19-4.0д, назва проекту "У пошуках Олімпійського вогню".

2 місце - Зануда Артем Борисович, Калашник Богдан Сергійович, Куценко Владислав Антонович. Група ТДб-1-19-4.0д, назва проекту "День народження Факультету здоров'я, фізичного виховання і спорту".

3 місце - Кошляк Вікторія Андріївна, Закшкевська Евеліна Олегівна, Островерхов Ілля Володимирович. Група ФіРб-1-19-4.0д, назва проекту "Просторами ФЗФВС".

Учасники:

Група ТДб-1-19-4.0д

Калмиков Нікіта Юрійович, Кудря Катерина Олексіївна  - Оргкомітет.

Алєксєєв Валентин В`ячеславович, Власюк Іван Володимирович, Єщенко Олександр Сергійович - учасники.

1. Назва проекту "День народження Факультету здоров'я, фізичного виховання і спорту" - Баранчук Богдан Олександрович, Бондаренко Євгеній Олександрович, Залізняк Максим Мар`янович.

2. Назва проекту "День народження Факультету здоров'я, фізичного виховання і спорту" - Ященко Володимир Романович, Бондар Валерія Віталіївна, Чужа Сергій Віталійович.

3. Назва проекту "5-річчя улюбленого Факультету"- Тетерук Гліб Сергійович, Тарасенко Давид Вадимович.

4. Назва проекту "Свято"- Баранчук Богдан Олександрович, Бондаренко Євгеній Олександрович, Залізняк Максим Мар`янович.

5. Назва проекту "День народження Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту"- Савельєв Максим Олександр, Семенець Денис Андрійович, Решетовський Олексій Романович.

6. Назва проекту "Козацькі розваги"- Мардак Олег Андрійович, Матушинський Кирило Русланович, Перетятько Марк Віталійович.

Група ФіРб-1-19-4.0д

Учасники: Лось Дмитрій Віталійович, Стретович Олександра Максимівна.

Дюжева Євгенія Віталіївна - Оргкомітет.

1. Назва проекту "Весела руханка" - Капшук Микола Олександрович, Кладов Олексій Олегович, Костюченко Богдан Сергійович.

2. Назва проекту "День народження Факультету здоров'я, фізичного виховання і спорту" - Кравченко Дар`я Тарасівна.

3. Назва проекту "Богатирські ігри" - Абінякін Георгій Юрійович, Магомедов Роман Сайфуллайович, Храмцова Вікторія Юріївна, Печерний Максим Павлович.

Ідеї всіх конкурсантів були цікаві і заслуговують окремої можливості для втілення.