Участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Від лікувальної фізичної культури до фізичної реабілітації та ерготерапії: спадкоємність спеціальностей і навчальних дисциплін»

3-4 червня 2021 року викладачі кафедри фізичної реабілітації та біокінезіології взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю «Від лікувальної фізичної культури до фізичної реабілітації та ерготерапії: спадкоємність спеціальностей і навчальних дисциплін», яку організовано Національним університетом «Запорізька політехніка».

Головною метою конференції є об'єднання дослідників, науковців та експертів України й світу для обміну досвідом, пошуку ефективних підходів від лікувальної фізичної культури до фізичної реабілітації та ерготерапії.

Савченко Валентин, завідувач кафедри фізичної реабілітації та біокінезіології Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту Київського університету імені Бориса Грінченка, доктор медичних наук, професор виступив з доповіддю «Інформована згода пацієнта при наданні послуг з фізичної терапії».

Дякуємо кафедрі фізичної терапії та ерготерапії Національного університету «Запорізька політехніка» за запрошення та можливість обмінятися думками та досвідом з актуальних проблем.