Участь у таборівці «Тримай форму»

З 10 по 13 червня 2021 р. КЗ "Київський обласний молодіжний центр" під егідою Управління молоді та спорту Київської обласної державної адміністрації разом із іншими партнерами проводили наметову таборівку "ТРИМАЙ ФОРМУ". Головний меседж таборівки - форми і методи роботи із молоддю.

Заступник декана з науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи Петрухан-Щербакова Людмила виступила у якості запрошеного тренера за однією із тем. Серед учасників наметової таборівки, що отримували новий досвід і знання були студентки Факультету: Клітинська Лариса (ФВб-1-20-4.0д) і Дзюба Олександра (ФІРб-1-20-4.0д). Учасники таборівки роз'їхалися по своїх територіальних громадах і навчальних закладах натхненні та з ідеями проєктів, що будуть реалізовувати на місцях.