Збори трудового колективу Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту

16 червня 2021 р. відбулися Збори трудового колективу Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту.

На порядку денному зборів було заслухано Звіт декана факультету за 2016-2021 рр., представлено Перспективний план розвитку Факультету здоров'я, фізичного виховання і спорту на 2021-2026 р. та розглянуто лист ректора Університету Грінченка Віктора Огнев’юка, доктора філософських наук, професора, академіка Національної академії педагогічних наук України, від 25.05.2021 №05-557 про надання згоди на призначення з 29 вересня 2021 р. деканом Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту Київського університету імені Бориса Грінченка Лопатенка Георгія Олеговича, кандидата наук з фізичного виховання і спорту, доцента.

В обговоренні Звіту та Перспективного плану розвитку Факультету взяли участь:

• Білецька Вікторія Вікторівна, завідувач кафедри спорту та фітнесу, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент;
  • Сушко Руслана Олександрівна, професор кафедри фізичного виховання і спорту, доктор наук з фізичного виховання і спорту, доцент;
  • Волощенко Юрій Миколайович, старший викладач кафедри спорту та фітнесу;
  • Ярмолюк Олена Володимирівна, доцент кафедри фізичного виховання і спорту, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент;
  • Савченко Валентин Михайлович, завідувач кафедри фізичної реабілітації та біокінезіології, доктор медичних наук, професор;
  • Запорожець Дарина Володимирівна, студентка 3 курсу освітньої програми «Фізична терапія, ерготерапія».

Колектив підтримав стратегічне бачення та основні напрями подальшого розвитку факультету. Вітаємо декана факультету Лопатенка Георгія Олеговича з успішним звітуванням роботи за 2016-2021 рр. та представленням Перспективного плану розвитку Факультету здоров'я, фізичного виховання і спорту на 2021-2026 рр.!