Вітаємо випускників-бакалаврів 2021 року!

29 червня 2021 р. відбулись урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам першого (бакалаврського)  рівня вищої освіти освітніх програм  «Фізична терапія, ерготерапія», «Фізичне виховання» та «Тренерська діяльність з обраного виду спорту».

Випускників привітали: Лопатенко Г.О., декан Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент; Ясько Л.В., завідувач кафедри фізичного виховання і педагогіки спорту, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент; Савченко Валентин Михайлович, завідувач кафедри фізичної реабілітації та біокінезіології, доктор медичних наук, професор; Білецька Вікторія Вікторівна, завідувач кафедри спорту та фітнесу, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент.

Щиро вітаємо випускників та бажаємо їм наснаги, творчості, креативності, здійснення мрій та професійних успіхів!