Збори делегатів Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених факультету

15 вересня 2021 року відбулися Збори делегатів Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту Київського університету імені Бориса Грінченка.

На Зборах було представлено звіт про діяльність Наукового товариства за 2021 рік; обрано голову Наукового товариства – Олександру Дзюбу, студентку 2 курсу групи ФіРб-1-20-4.0д та заступника голови – Анну Балабуху, студентку 1 курсу групи ФіРб-1-21-4.0д. Також запрошено нових членів Наукового товариства Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту аспірантів 1 року навчання – Богдана Кулакова, Максима Романюка, Володимира Сову та Ярославу Чумак. Обрано склад делегації на Конференцію Наукового товариства Університету: Олександра Дзюба,  Анна Балабуха, Олександра Каюн.

Бажаємо молодим науковцям натхнення та плідної праці!