Змагання з вогневої підготовки

21 грудня 2016 р. студенти напряму підготови "Фізичне виховання" (спеціалізація "Захист Вітчизни") взяли участь у фіналі міського військово-спортивного змагання з вогневої підготовки "Снайпер столиці" серед учнів ЗНЗ м.Києва, який пройшов у смт Нові Петрівці на базі військової частини Національної гвардії.

Студенти продемонстрували учнівській молоді м. Києва (10 команд районів м.Києва та команда профтехосвіти) свої вміння з розбирання-збирання автомату, спорядження магазину АК-74, взяли участь в роботі суддівської колегії як помічники суддів на місцях змагань та в роботі секретаріату суддівської колегії змагань (обробка білетів з теоретичних питань). Також студенти мали можливість ознайомитись з військовою частиною, технікою та озброєнням. Захід пройшов в рамках планових занять з дисципліни "Тактична підготовка".