Плавання та методика його викладання

15 вересня 2021 року у рамках відзначення Дня фізичної культури і спорту України відбулось відкрите заняття з дисципліни «Методика викладання спортивних дисциплін: Плавання та методика його викладання» (викладач - Іваненко Галина Олександрівна).

Студенти 2 курсу групи ТДб-1-20-4.0д (освітньої програми "Тренерська діяльність з обраного виду спорту") вивчали техніку плавання  спортивними способами плавання - кроль на грудях та кроль на спині, а також техніку виконання поворотів при плаванні даними способами. Захід проведено з метою формування у студентів професійно-педагогічних знань та вмінь техніки спортивного плавання, прикладних видів плавання, проведення уроків, тренувань та спортивних змагань.