Участь у спортивному святі на НСК «Олімпійський»

26 вересня 2021 р. у рамках соціальної кампанії «Не лінуйся! Рухайся!» ГО «За наше майбутнє» разом з Федерацією легкої атлетики України за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Спортивного комітету України та  Спорту для всіх було проведено спортивне свято на НСК «Олімпійський».

У події взяли участь студенти 2-3 курсів (групи ТДб-1-19-4.0 д,  ФіРб-1-20-4.0 д) та викладачі кафедри спорту та фітнесу Петрова Н.В., Лахтадир О.В.

У рамках заходу студенти набули практичного досвіду під час:

– проведення показових виступів та майстер-класів від спортивних федерацій та титулованих спортсменів з аеробіки, чєрліденгу, самбо, легкої атлетики;

– National Fitness Day; проведення крутих майстер класів від випускників Університету Грінченка:

• Сергій Билим — персональний тренер Фітнес студії "Фактура", сертифікований спеціаліст в напрямках: функціональний тренінг, TRX, 3d movement, функціональна діагностика тіла.
  • Андрій Глей — груповий та персональний тренер фітнес-студії Фактура функціонального та силового напрямку, діагностика та корекція тіла, ліцензійний тренер програми Zumba;

– виступів спікерів, майстер-класи провідних фітнес-інструкторів, фанапи, презентації партнерів, прямі включення,

– лекторію (спічів).