Участь у туристсько-краєзнавчому фестивалі

25 вересня 2021 р. студенти 4 курсу групи ФВб-1-18-4.0д разом з доцентом кафедри фізичного виховання і педагогіки спорту Головач І.І. взяли участь у заході, присвяченому Всесвітньому дню туризму. Туристсько-краєзнавчий фестиваль для учнівської молоді міста Києва був організований Київським центром дитячо-юнацького туризму, краєзнавства та військово - патріотичного виховання у Голосіївському парку.

Учасники навчалися проходити різні перешкоди: орієнтуватися по мапі, бігти лабіринтом,  надавати  першу допомогу "постраждалому", ставити намети, пройти по "перилам", зав'язувати вузли на мотузці для страхування, підніматися на "скелю", проїжджати різні фігури на велосипеді та інше. Загалом було близько 20 різних локацій. Захід сприяв формуванню навичок до здорового способу життя та активного дозвілля. Наші студенти - Фесенко Кристина, Захарова Діана, Козак Юлія, Бежан Юлія і Байрак Карина були координаторами на локаціях. До нових туристських зустрічей!