Волонтерська участь у змаганнях SUPER/SPRINT/KIDS UA

02 жовтня 2021 р. в Києві відбулись змагання SUPER/SPRINT/KIDS UA, де студенти груп  ТДб-1-19-4.0д , ФіТР-1-19-4.0д, разом із старшими викладачами  Петровою Н.В., Гацко О. В. допомогали організаторам змагань у суддівстві. Наші волонтери внесли свій вклад у розвиток SPARTAN в Україні. SPARTAN – це спосіб життя. Дитячі забіги (від 800 м до 3,2 км) для бігунів віком 15 років і молодше, щоб показати, що спартанський спосіб життя може починатися з раннього віку.

Spartan Race зародився у горах Вермонту, а створив його спортсмен світового класу, Джо Де Сена. Суворі, стійкі, палкі, жорсткі спартанці долають перешкоди. А також, спартанці роблять burpee!

Spartan – це спорт, спільнота, філософія, програма навчання і харчування зі щоденними порадами, подкастом, серією книг, розважальними заходами для дітей, тренувальним спорядженням, медіа-каналом, цифровим журналом і забігами з перешкодами на швидкість.

Spartan – найкращі у світі забіги з перешкодами!