Туристичний похід до с. Верхній Студений (Закарпатська обл.)

З метою забезпечення підготовки оволодіння студентами 4 курсу освітньої програми «Фізичне виховання» спеціалізації «Спортивно-оздоровчий туризм» практичних знань в рамках проходження практики зі спеціалізації у період з 21 по 25 жовтня 2021 р. було проведено туристичний похід до с. Верхній Студений (Закарпатська обл.).

Маршрут походу був спланований з міста Київ до селища Верхній Студений зі сходженням на найвищу вершину Боржавського хребта - гору Гимба. У програмі туристичного походу було також відвідування Синевирского озера, Реабілітаційного центру бурих ведмедів, водоспаду Шипіт та ДОТу лінії Арпада. Студенти-практиканти поглибили свої знання та навички з планування туристичної діяльності, краєзнавства, розрахунку кошторису, складання меню харчування, формування необхідного спорядження та інвентарю у міжсезонні та ін.

Керівник групи - Головач Інна Іванівна, доцент кафедри фізичного виховання і педагогіки спорту. Керівник групи від бази практики (КФСТУ) – Рудєв Ігор Миколайович.