Вітаємо із здобуттям перемоги збірну команду з волейболу Київського університету імені Бориса Грінченка

З 31 січня по 03 лютого 2017 року в приміщенні спортивного комплексу  Національного університету біоресурсів і природокористування України відбулася відкрита першість з волейболу серед збірних команд професорсько-викладацького  складу вищих навчальних закладів міста Києва.

У змаганнях взяли участь викладачі Київського  університету  імені Бориса Грінченка:

• Попов І.В.- капітан, старший викладач кафедри спортивної підготовки;
  • Пушкарьов Ю.В.- старший викладач кафедри спортивної підготовки;
  • Корж Є.М.- старший викладач кафедри спортивної підготовки;
  • Швець С.В.- старший викладач кафедри спортивної підготовки;
  • Іванько В.В.- старший викладач кафедри спортивної підготовки;
  • Соляник Т.В.- старший викладач кафедри спортивної підготовки;
  • Тупиця Ю.І.- старший викладач кафедри спортивної підготовки;
  • Морозова С.М.-старший викладач кафедри фітнесу та рекреації;
  • Гацко О.В.- старший викладач кафедри фізичного виховання і педагогіки спорту;
  • Ляшенко В.М.- доцент кафедри фізичного виховання і педагогіки спорту;
  • Палуб Р.В.- викладач Університетського коледжу;
  • Шталтовна Ю.А.-доцент кафедри романської філології та порівняльно-типологічного мовознавства.

Під час проведення змагань викладачі Університету продемонстрували згуртованість, майстерність, прагнення до перемоги, отримали моральне та емоційне задоволення та здобули почесне ІІІ місце.

Щиро бажаємо нашим колегам міцного здоров’я, добра і щастя, великої наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот!