09 лютого 2017 р. під керівництвом Спесивих О.В., Голови Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Факультету здоров'я, фізичного виховання і спорту відбулась І Наукова конференція серед студентів IV курсу в рамках дисципліни "Адаптивне фізичне виховання".

На конференцію  були запрошені: Куцик Р.Р.,  Голова Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Київського університету імені Бориса Грінченка, та Жук А.О., викладач Національного університету фізичного виховання і спорту України.

Призові місця розподілилися наступним чином:
І - Карапіщенко Катерина;
ІІ - Ошовська Лідія;
ІІІ - Чижик Володимир.

Вітаємо призерів та всіх учасників конференції і бажаємо подальшого натхнення в науковій діяльності.