Тренінг для кураторів «Особливості формування позитивного соціально-психологічного клімату в студентській групі»

25 листопада 2021 р. відбувся тренінг для кураторів «Особливості формування позитивного соціально-психологічного клімату в студентській групі» (захід відбувся в рамках серії методичних семінарів для кураторів академічних груп). В якості експерта виступала - заступник декана з науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту, кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри спорту та фітнесу, тренер, фасилітатор Людмила Петрухан-Щербакова.

В процесі спільної роботи куратори обговорили особливості формування, складові, показники соціально-психологічного клімату в академічних групах, роль корпоративної культури Київського університету імені Бориса Грінченка, важливість університетського цифрового кампусу та інших вимірів сприятливого освітнього середовища. Також куратори поділилися своїм досвідом щодо роботи із групами студентів, визначали важливі «правила», «табу» і «традиції», які формуються у групах. Під час зустрічі були рекомендовані інструменти роботи зі здобувачами академічних груп, а також обговорені проблеми та перспективи, актуальні для груп першокурсників. В процесі роботи були використані інтерактивні інструменти padlet.com та webwhiteboard.com та різні форми групової та індивідуальної роботи в онлайн форматі. Учасниками заходу були куратори з усіх структурних підрозділів Університету, що посилило спільну комунікацію учасників.