Навчально-методичний семінар «Можливості хмарних сервісів у професійній діяльності»

06 грудня 2021 р. відбувся навчально-методичний семінар «Можливості хмарних сервісів у професійній діяльності» для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти освітньої програми "Фізичне виховання" та викладачів факультету, на якому учасники ознайомилися з особливостями використання хмарних сервісів у професійній діяльності викладача та вчителя фізичної культури і спорту (на прикладі «Prezi»).

Prezi — це хмарне презентаційне програмне забезпечення. Продукт став надзвичайно популярним у системах освіти та серед університетів. Семінар проводили - викладач кафедри  фізичного виховання і педагогіки спорту Комоцька О.С. та помічник декана з ІКТ Пилипченко Н.М.