VII Відкритий шаховий турнір Київського університету імені Бориса Грінченка

09 грудня 2021 р. в рамках проведення Грінченківської декади відбувся VII Відкритий шаховий турнір Київського університету імені Бориса Грінченка, який проводився спільно з Малою шаховою академією.

З вітальним словом до учасників турніру звернувся віце-президент Малої шахової академії Віталій ЧУЖБА та завідувач кафедри спорту та фітнесу Вікторія БІЛЕЦЬКА.

Головний суддя турніру – Єретик Анатолій, доцент кафедри спорту та фітнесу. У змаганнях взяли участь команди інститутів та факультетів університету, Фахового коледжу «Універсум».
Результати змагань:

- серед хлопців:
1 місце – Яковенко Богдан (Інститут філології);
2 місце – Петренко Тімур (Фаховий коледж «Універсум»);
3 місце – Кожаріна Олена (виявила бажання змагатись серед хлопців (Інститут людини).

- серед дівчат:
1 місце - Кушнерик Анна (Фаховий коледж «Універсум»);
2 місце - Левицька Анастасія (Факультет права та міжнародних відносин);
3 місце – Титаренко Таїсія (Педагогічний інститут).

Командна першість:
1 місце - Університетський коледж;
2 місце - Інститут філології;
3 місце - Факультет права і міжнародних відносин.

Організатори змагань: Віце-президент «Малої шахової академії» Чужба Віталій, доцент кафедри спорту та фітнесу Єретик Анатолій, старші викладачі кафедри спорту та фітнесу Чорній Ілона та Євдокимова Лілія, викладачі кафедри спорту та фітнесу Гудим Ганна та Цикоза Євгенія.

Вітаємо всіх учасників та бажаємо їм подальших перемог!