Гра по життєпису Бориса Грінченка

09 грудня 2021 р. на Факультеті стартувала онлайн-гра серед першокурсників "Гра по життєпису Бориса Грінченка". Учасники відповідали на запитання, знімали фото і відео, відгадували слова. Одним із завдань для учасників гри було створення вірша із словами зі «Словника української мови Бориса Грінченка».

До фіналу гри дійшли 2 команди із 4 заявлених. Призові місця розподілились наступним чином:

Гран-прі дісталося команді «Діамант» (Голобородий Максим Сергійович, Містюкова Світлана Максимівна, Сілонова Олександра Олексіївна – група ФТЕб-1-21-4.0д);

1 місце - «Тедешки» (Кобзєва Леся Миколаївна, Піонтківський Микола Олександрович, Сербін Анастасія Романівна, Димніч Світлана Русланівна, Чуприна Ярослав Володимирович - група ТДб1-21-4.0д).

В членах журі були представники студентського самоврядування Факультету (Бурмас Валерія, Дзюба Олександра, Савченко Карина).