Науково-методичний семінар «Антиплагіатна перевірка курсових та бакалаврських робіт в системі StrikePlagiarism»

10 лютого 2022 року для наукових керівників курсових та бакалаврських робіт кафедри спорту та фітнесу та кафедри фізичного виховання і педагогіки спорту був проведений науково-методичний семінар «Антиплагіатна перевірка курсових та бакалаврських робіт в системі StrikePlagiarism».

Учасники семінару були ознайомлені з можливостями системи StrikePlagiarism.com, алгоритмом перевірки на антиплагіат курсових та бакалаврських робіт студентів, навчилися інтерпретувати звіт подібності та виявляти відсоток оригінальності робіт.

Модератори заходу: Литвинова Анастасія, завідувач відділу бібліотеки Університету та Пилипченко Наталія, помічник декана з ІКТ.