Зустріч зі студентами щодо вступу до магістратури

21 лютого 2022 року Комоцька Оксана Сергіївна, заступник декана з науково-методичної та навчальної роботи, керівник навчального відділу нашого Факультету, зустрілася зі студентами академічної групи ФТЕб-1-18-4.0д щодо вступу до магістратури.

Оксана Сергіївна розповіла про правила прийому на навчання осіб, які здобули ступінь бакалавра, для здобуття ступеня магістра, про терміни вступної кампанії у 2022 році.

Савченко Валентин Михайлович, завідувач кафедри фізичної терапії та біокінезіології, розповів студентам-чотирикурсникам про особливості навчання за освітньою програмою для магістрів за спеціальністю «227 Фізична терапія, ерготерапія». Побажаємо нашим дорогим студентам академічної групи ФТЕб-1-18-4.0д успішного завершення навчання за бакалаврською програмою! А подальше навчання - у Ваших руках!