Участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Дослідження молодих вчених: від ідеї до реалізації»

27 травня 2022 року студентка ІІ курсу Олександра Дзюба (група ФіРб-1-20-4.0д ), голова Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Факультету та студентка І курсу Єлизавета Попович (група ФВб-1-21-4.0д) взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції "Дослідження молодих вчених: від ідеї до реалізації" та презентували ідею проєкту "Тренуй українською!".

Проєкт спрямований на визначення найпоширеніших проблем застосування української мови та української спортивної термінології у процесі професійної діяльності фахівців сфери спорту та пошук ефективних шляхів подолання цих проблем.

Бажаємо дівчатам подальших наукових успіхів та не зупинятися на досягнутому!