Випуск бакалаврів-2022

30 червня 2022 р. відбулася урочиста онлайн-церемонія вручення дипломів випускникам першого (бакалаврського) рівня вищої освіти освітніх програм «Фізичне виховання», «Тренерська діяльність з обраного виду спорту», «Фітнес і рекреація», «Фізична терапія, ерготерапія».

Випускників привітали: Комоцька Оксана Сергіївна, заступник декана з науково-методичної та навчальної роботи  Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту; Ясько Л.В., доцент кафедри фізичного виховання і педагогіки спорту, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент; Савченко Валентин Михайлович, завідувач кафедри фізичної реабілітації та біокінезіології, доктор медичних наук, професор; Білецька Вікторія Вікторівна, завідувач кафедри спорту та фітнесу, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент.

Щиро вітаємо випускників та бажаємо їм наснаги, творчості, креативності, здійснення мрій та професійних успіхів!