Посвята першокурсників - 2022

17 вересня 2022 року відбулась урочиста церемонія посвяти у першокурсники.

З початком нового етапу життя першокурсників у Грінченківській родині привітали Віктор Огнев'юк, ректор Київського університету імені Бориса Грінченка, доктор філософських наук, професор, академік Національної академії педагогічних наук України; Василь Кремень, Президент НАПН України, доктор філософських наук, професор, академік НАН України, почесний професор Університету та Георгій Лопатенко, декан Факультету здоров'я, фізичного виховання і спорту, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент.

Після урочистостей були проведені організаційні збори, на яких першокурсники познайомились з адміністрацією факультету, завідувачами кафедр, кураторами академічних груп, Радою студентського самоврядування; дізналися про особливості організації навчального та виховного процесу.

Вітаємо наших першокурсників з початком навчального року та сподіваємося, що вони будуть навчатися із задоволенням та активно долучатимуться до студентського життя!