Збори трудового колективу Факультету - 2022

11 жовтня 2022 р. відбулися Збори трудового колективу Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту. На порядку денному були представлені питання про обрання виборних представників з числа працівників до складу Вченої ради Факультету та розгляд пропозицій до Плану (Стратегії) розвитку Університету на 2023-2028 рр.

Участь в обговоренні взяли Сушко Руслана Олександрівна, професор кафедри фізичного виховання і спорту, доктор наук з фізичного виховання і спорту, професор; Савченко Валентин Михайлович, завідувач кафедри фізичної терапії та ерготерапії, доктор медичних наук, професор; Білецька Вікторія Вікторівна, завідувач кафедри спорту та фітнесу, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент; Іваненко Галина Олександрівна, заступник декана  з наукової роботи та менеджменту міжнародних проєктів; Савченко Каріна Сергіївна, представник студентства; Віннікова Наталія Миколаївна, проректор з наукової роботи Київського університету імені Бориса Грінченка, доктор філологічних наук, професор. Всі учасники підтримали Пропозиції Факультету до Плану (Стратегії) розвитку Університету на 2023-2028 рр.