«Струм» - курс з особистої безпеки в міських умовах для цивільних

Ксенія Літвінова, старший викладач кафедри спорту та фітнесу Київського університету імені Бориса Грінченка, зіркова тренерка, є  авторкою і розробницею системи фітнес-тренування «Струм» (курсу з особистої безпеки в міських умовах для цивільних).

Програма курсу з підготовки цивільного населення в умовах міста під час війни, складається з декількох  дисциплін: володіння короткоствольною зброєю, домедичної допомоги, військової психології, інформаційного фронту, ДСНС: вибухові пристрої, фізичної підготовки.

До команди фахівців входять: Микола Дацюк – співзасновник курсу «Струм» (спеціальна фізична підготовка), Черненко Руслан (самозахист і робота зі зброєю), Олександр Педан (інформаційний фронт), Олег Колесник (СФП, самозахист) та багато інших.

Наразі розроблено ще кілька рівнів курсу – це тактична медицина, відпрацювання навичок на полігоні, та робота з NLAW.

Фахівці різних галузей об’єдналися, щоб цивільні мали змогу здобути знання і навички , які необхідні кожному.

Українці стають сильнішими, а Україна – непереможною!